Lalki Kallispe Sklep

Lalki wykonane przeze mnie można zakupić w sklepie Etsy i eBay. Są to bezpieczne serwisy sprzedażowe dedykowane rękodziełu z całego świata. Zawierają on m.in. opcje bezpiecznej płatności i możliwość monitorowania przesyłki. 

Bezpieczny zakup

Korzystam z serwisu sprzedażowego Etsy i eBay. Są to międzynarodowe portale sprzedażowe, które zapewniają bezpieczną transakcję sprzedaży, dodatkowo na Etsy jest możliwość monitorowania przesyłki. Jest tam też możliwość zapłaty kartą oraz za pomoca systemu PayPal. Na eBayu pojawiają sie oferty przedsprzedaży, kiedy to można promocyjnie wylicytować lalkę, natomiast na Etsy pojawiają się figurki ze stałą ceną sprzedaży.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, jak dokonać transakcji na Etsy kliknij w ten link.

Jesli chciałbyś dowiedzieć się wiecej na temat eBay, zajrzyj tutaj

Bezpieczna przesyłka

To ostatni etap. Przygotowuję swoją figurkę do podróży najlepiej jak tylko potrafię. Często są to bardzo dalekie podróże, wróżki lecą do USA, czy nawet do Australii. 
Robię wszystko co w mojej mocy, aby zapewnić bezpieczny i szybki transport. Lalka jest zabezpieczona kilkoma materiałami, jest zapakowana podwójnie. Najpierw jest otulona cienką pianką i folią babelkową. Tak zabezpieczoa, jest pakowana do pudełka dopasowanego wielkością do danej figurki. Mniejsze pudełko jest zabezpieczane folią bombelkową i wkładane do zewnętrznego kartonu, które jest wypełniane czipsami styropianowymi lub torebkami z powietrzem. I choć lalka w śroku ma ok.10cm wielkości, zewnętrzne pudło jest kilkakrotnie większe, może mieć nawet po 40/50cm szerokości!!! Zewnętrzne pudło jest zapakowane i oznaczone jako materiał delikatny.

 Zawsze zamawiam paczkę z zadeklarowaną wartością i opcją śledzenia, dzięki temu wiadomo gdzie dokładnie znajduje się przesyłka. W trakcie transferu, nadzoruję trasę przesyłki i odpowiadam na wszelkie dodatkowe pytania, jeśli trzeba, kontaktuję się z firmą przewozową, żeby uzyskać więcej informacji. Gdy już przesyłka zostanie nadana, niecierpliwie czekam na moment dostarczenia i kontakt od Zamawiającego. Gdy już otrzymam pozytywne potwierdzenie dostarczenia przesyłki to dopiero wtedy transakcja jest zakończona. 

Info

Jeśli chcesz jako pierwszy dowiedzieć się o lalce na sprzedaż, zapisz się do mojej listy mailingowej! Nie ominiesz żadnej wróżki, a może jedna z nich przyleci do Ciebie?

Kontakt

kallispeartdolls@gmail.com