... wypowiedz życzenie ...

Jeśli chciał(a)byś, abym wykonała dla Ciebie lalkę, wystarczy że wypowiesz swoje życzenie. Prześlij je do mnie, a ja postaram się je spełnić!

kallispeartdolls@gmail.com

Wykonam lalkę podobną do wybranej, w tym samym stylu: oczy, włosy, ubranko, skrzydełka, kolory. Nowa wróżka nie będzie w 100% taka sama, ale podobna. Moje wróżki są tworzone bez żadnych form i form, a twoja lalka też będzie wolna od tego 🙂
Wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju: jedna wróżka dla jednego serduszka 💚💙💜

Zanim zamówisz Lalkę Kallspe:

Jak wygląda wykonanie lalki na zamówienie

Czy spodobała Ci się któraś z lalek w mojej galerii i chciałabyś zamówić jej lub jego brata lub siostrzyczkę? Tutaj dowiesz się jak wygląda zamówienie Lalki Kallispe.
Po otrzymaniu Twojego Życzenia odpowiem na Twoją wiadomość w ciągu tygodnia. Napiszę też, od kiedy możliwe jest rozpoczęcie pracy nad figurką, możliwy czas realizacji oraz cenę za jej wykonanie. Okres realizacji zamówienia trwa od trzech do czterech tygodni od wyznaczonej daty rozpoczęcia pracy. Podczas naszej współpracy otrzymasz parametry figurki oraz zdjęcia przedstawiające figurkę wykonywaną dla Ciebie. Gdy laleczka zostanie wykonana i zaakceptowana, zostaje ona umieszczona w internetowym sklepie w formie prywatnej oferty sprzedaży zarezerwowanej tylko dla Ciebie. Po zakupie figurki otrzymasz potwierdzenie zakupu, a wróżka zostanie przygotowana do podróży i wyruszy w nią w ciągu 3 dni roboczych. Po nadaniu przesyłki otrzymasz kod śledzenia, aby wiedzieć gdzie ona się znajduje i jak przebiega jej podróż!
Okres wysyłki zależy od Twojego miejsca zamieszkania i wynosi od 1 do 4 tygodni, możesz też odebrać lalkę osobiście, miej jednak na uwadze, że mieszkam w krainie fiordów.
Chętnie odpowiem na wszelkie dodatkowe pytania, wystarczy że napiszesz do mnie na kallispeartdolls@gmail.com, lub skorzystasz z formularza na stronie!