Rose_4Rose_2Rose_1

Różyczka to „Maluszek – łakomczuszek”

Ta różowa panienka najwyraźniej znalazła sobie słodką przekąskę. Jest to lalka-rzeźba-figurka, mała dziewczynka, która uwielbia ciasteczka.

Różyczka ma 13,5cm “wzrostu”. W leżącej pozie ma 6cm (8cm z kucykami), 12cm z drewnianą komódką. Jest wykonana z masy  polimerowej, wzmocnionej wewnętrznym drucianym szkieletem. Została w 100% wykonana ręcznie, bez użycia żadnych form ani odlewów. Powstawała ona przez wiele dni, a każdy jej element był wykonywany ze szczególną uwagą. Jest jedyna i niepowtarzalna.

Kucyki Różyczki zostały wykonane z pasm owczego runa. Sukienka jest wykonana z delikatnych materiałów w odcieniach bieli i różu. W dłoniach ma ręcznie wykonany (nadgryziony) piernik w kształcie serduszka. Leży na drewnianej komódce z otwieranymi szufladkami.

Różyczka skradła już komuś serce i znajduje się już od wielu lat w prywatnej kolekcji. Jeśli podobają Ci się zdjęcia Różyczki i Ty też chciałbyś mieć podobną figurkę, skontaktuj się ze mną. Mogę dla Ciebie wykonać lalkę podobną do tej na zdjęciu, również wykonywaną od podstaw, specjalnie na Twoje zamówienie.