Rose_4Rose_2Rose_1

Różyczka to „Maluszek – łakomczuszek”

Ta różowa panienka najwyraźniej znalazła sobie słodką przekąskę. Jest to lalka-rzeźba-figurka, mała dziewczynka, która uwielbia ciasteczka.

Różyczka ma 13,5cm “wzrostu”. W leżącej pozie ma 6cm (8cm z kucykami), 12cm z drewnianą komódką. Jest wykonana z masy  polimerowej, wzmocnionej wewnętrznym drucianym szkieletem. Została w 100% wykonana ręcznie, bez użycia żadnych form ani odlewów. Powstawała ona przez wiele dni, a każdy jej element był wykonywany ze szczególną uwagą. Jest jedyna i niepowtarzalna.

Kucyki Różyczki zostały wykonane z pasm owczego runa. Sukienka jest wykonana z delikatnych materiałów w odcieniach bieli i różu. W dłoniach ma ręcznie wykonany (nadgryziony) piernik w kształcie serduszka. Leży na drewnianej komódce z otwieranymi szufladkami.

Różyczka skradła już komuś serce i znajduje się już od wielu lat w prywatnej kolekcji. Jeśli podobają Ci się zdjęcia Różyczki i Ty też chciałbyś mieć podobną figurkę, skontaktuj się ze mną. Mogę dla Ciebie wykonać lalkę podobną do tej na zdjęciu, również wykonywaną od podstaw, specjalnie na Twoje zamówienie.

Powrót do Galerii Małych Wróżek